Start arrow Łącza
Wolne oprogramowanie
Katalog WWW Oprogramowania działające w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego. Można je stosować legalnie bez żadnych opłat w domach, firmach, urzędach i szkołach.
  Strona Odsłony
  Link   GIMP (PL) - retusz obrazu
Bardzo popularny wśród użytkowników systemu Linux program zdobywa sobie coraz większe rzesze zwolenników pośród użytkowników pracujących w środowisku Windows. Jest to bardzo dobra aplikacja będąca alternatywą dla 'wielkich' - Adobe Photoshopa i Corel
609
  Link   FileZilla - klient FTP
FileZilla jest to klient FTP jego możliwości obejmują wznawianie przerwanego połączenia (jeśli serwer je obsługuje), kopiowanie z pomocą techniki "Przeciągnij i upuść", obsługę zapory ogniowej (firewall) oraz wsparcie dla SOCKS4/5 Proxy. Program posi
1652
  Link   Program pocztowy Mozilla Thunderbird
Thunderbird Program pocztowy Mozilla Thunderbird ma jeszcze więcej możliwości. Teraz jeszcze łatwiej jest zarządzać wiadomościami w wygodny i bezpieczny sposób.
624
  Link   Przełącz się na Firefoksa
Przejdź na lepszą przeglądarkę Przełącz się na Firefoksa – wygodniejszy, szybszy i bezpieczniejszy sposób na przeglądanie.
653
  Link   OpenOffice.org po polsku
OpenOffice.org to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego. Można go stosować legalnie bez żadnych opłat w domach, firmach, urzędach i szkołach.
504