Start
 
RUCH TRÓJKĄTÓW Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Oceny: / 2
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Administrator   
09.08.2004.
Jakże prosta jest praca Trójkątów! Troje ludzi umawia się, by łączyć się codziennie w myślach i wypowiedzieć Wielką Inwokację. Wizualizują miłość i światło promieniujące ze stworzonego przez nich trójkąta. W wyobraźni widzą swój trójkąt jako część sieci podobnych trójkątów oplatających kulę ziemską i bezustannie wlewających miłość i dobrą wolę w serca i umysły ludzkiej rodziny.

Praca ta postępuje bez skomplikowanej procedury czy organizacji, jest prosta a zarazem skuteczna. Rozszerza się dzięki naszym własnym wysiłkom. Sieć rozrasta się, gdy ich uczestnicy opowiadają innym o swej pracy, a oni postanawiają się przyłączyć. Siła promieniowania sieci zależy od nas. W miarę jak wzmacniamy naszą zdolność do miłości, w miarę jak nasze myśli zyskują na mądrości i jasności, światło i dobra wola płynące przez nasz trójkąt stają się bardziej promienne i magnetyczne. Nasz mały trójkąt zaczyna jaśniej błyszczeć, oświetlając szerszy obszar i wzbogacając całość sieci.

 

Gdy nasze serca reagują na potrzeby świata, na niedole i nadzieje cierpiących, na wizję tego „co mogłoby się zdarzyć”, czujemy, że chcemy pomagać jeszcze bardziej. Pobudzamy całą sieć, gdy wnosimy do naszej pracy współczucie i ognistą miłość, dzięki czemu ruch ten wspomaga rozwiązywanie kryzysów naszego świata. Kryzysy te mają z reguły naturę duchową i znalezienie na nie właściwej odpowiedzi zależy przede wszystkim od dostarczenia im dostatecznie dużej dozy miłości i dobrej woli.

 

Oto wyzwanie: dbaj, by sieć jaśniała coraz bardziej i by jej wpływ stawał się coraz bardziej obecny w ludzkiej świadomości. Nasza praca w Trójkątach nie zajmuje wiele czasu, lecz nasze odczucie żywotności sieci uzmysławia nam, jak cenna jest ta praca i jakie to szczęście, że uczestniczymy w tej służbie światu.

Zmieniony ( 20.12.2008. )
 
następny artykuł »
 

Sonda

Ta witryna jest dla Was ....
 

Gościmy